Relive – darmowa aplikacja monitorująca aktywność

Wraz z rozpoczęciem się 2021 roku serwery aplikacji Endomondo zostały zamknięte, a co za tym idzie, ze sklepu zniknęła jedna z najlepszych darmowych aplikacji do śledzenia aktywności fizycznej. Na szczęście mamy sporo jej zamienników, w tym Relive, która działa na całkiem podobnej zasadzie, ale do tego dodaje od siebie wiele różnych funkcji, z których wiele jest dostępnych za darmo.

Darmowa aplikacja z opcją premium


Aplikacja Relive działa na zasadzie mikropłatności. To oznacza, że za darmo otrzymujemy dostęp do jej podstawowych funkcji, takich jak monitorowanie naszej aktywności czy możliwość przeglądania profili innych użytkowników. Za to za opłatą możemy założyć konto premium, które otwiera przed nami nowe możliwości. Jednak funkcje, które oferuje nam program Relive Plus w żaden sposób nie wpływają na samą przejrzystość czy działanie aplikacji, to oznacza, że nie musimy wcale inwestować. Chociaż jeśli aplikacja nam się spodoba, miło będzie wesprzeć jej twórców, zwłaszcza że koszt tej usługi to tylko 7 dolarów miesięcznie, a na pewno spodoba się naprawdę aktywnym użytkownikom.

Śledź swoją aktywność cały czas


Relive oferuje nam śledzenie naszej aktywności na tych samych zasadach, na jakich robiło to Endomondo. Oznacza to, że do każdej sesji możemy wybrać rodzaj aktywności, który akurat uprawiamy, na przykład jazdę na rowerze, bieg czy spacer. Do tego aplikacja, za pomocą namierzania naszej lokalizacji, tworzy dla nas trasę i określa jej długość. Każdorazowo nasz wynik jest zapisywany, a jeśli jesteśmy wyjątkowo dumni z naszego wyniku, możemy pochwalić się nim w postaci filmu udostępnionego na naszych social mediach czy przesłanego znajomym. Relive pokazuje nam naszą trasę niezależnie od tego, czy poruszamy się po ulicy, czy szlakach górskich.

Relive ma swoją własną społeczność


Oprócz podstawowej funkcji monitorowania aktywności Relive pozwala nam również oglądać profile innych użytkowników, którzy publikują swoje wyniki poprzez tę aplikację. Możemy obserwować te osoby, których wyczyny najbardziej nam się podobają, które najbardziej nas motywują albo których trasy chcemy przetestować. To świetne rozwiązanie dla początkujących, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą cały czas odkrywać nowe miejsca. Co ważne, my również możemy dzielić się swoimi aktywnościami, a więc też zdobywać obserwacje i serduszka pod naszymi trasami. Co za tym idzie, aplikacja umożliwia nam kontakt z każdym jej użytkownikiem.

1 thought on “Relive – darmowa aplikacja monitorująca aktywność

  1. Jestem bardzo zadowolona z aplikacji. Aplikacja monitoruje szczegółowe dane na temat treningu i się nie zawiesza w żadnym momencie.

Comments are closed.